iconSekretariat: 44 632 28 71 iconWypożyczalnia dla dorosłych: 516 355 804 iconWypożyczalnia dla dzieci: 506 681 843 icon 97-400 Bełchatów, ul. Kościuszki 9 icon sekretariat@biblioteka.belchatow.pl
social icon social icon social icon
Kontrast Font Font Font
Katalog online

Aktualności: Powiatowe Konkursy Literackie "Książki na medal" oraz "Bajka dla siostrzyczki i braciszka"

Aktualności: Powiatowe Konkursy Literackie "Książki na medal" oraz "Bajka dla siostrzyczki i braciszka"

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w następujących konkursach:

  • XXV Powiatowym Konkursie Literackim "Książki na medal" - przedmiotem konkursu jest napisanie recenzji książki, polecane książki powinny być spoza kanonu lektur szkolnych. Objętość prac nie powinna przekraczać 2 stron maszynopisu o formacie A4
  • XII Powiatowym Konkursie Literackim "Bajka dla siostrzyczki i braciszka" - przedmiotem konkursu jest napisanie bajki, opowiadania. Do prac można dołączyć ilustracje. Objętość prac nie powinna przekraczać 2 stron maszynopisu o formacie A4.

Konkurs „Bajka dla siostrzyczki i braciszka” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI) z całego powiatu bełchatowskiego. Natomiast w konkursie „Książki na medal” mogą wziąć udział uczniowie zarówno szkół podstawowych (klasy VII-VIII) jak i ponadpodstawowych z całego powiatu bełchatowskiego.

Prace należy składać do 15 listopada 2023 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie, przy ulicy Kościuszki 9. bądź drogą pocztową.

Regulaminy i załączniki

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Logo

Kontakt

Ikona 44 632 28 71

Ikona 97-400 Bełchatów, ul. Kościuszki 9

Ikona sekretariat@biblioteka.belchatow.pl

Biblioteka NarodowaUPWMinisterstwo KulturyNPRCLarixBIP
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 324545 odwiedzin