iconSekretariat: 44 632 28 71 iconWypożyczalnia dla dorosłych: 516 355 804 iconWypożyczalnia dla dzieci: 506 681 843 icon 97-400 Bełchatów, ul. Kościuszki 9 icon sekretariat@biblioteka.belchatow.pl
social icon social icon social icon
Kontrast Font Font Font
Katalog online

Aktualności: Mała książka - wielki człowiek 2023

Aktualności: Mała książka - wielki człowiek 2023

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie ogólnopolskiej kampanii promującej czytelnictwo pt.: "Mała książka - wielki człowiek", skierowanej do dzieci w wieku przedszkolnym . Dzieci objęte programem, zarówno te, które już są naszymi czytelnikami jak i te, które nimi dopiero zostaną, po odwiedzeniu Biblioteki otrzymają wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą a w niej: książkę „Pierwsze czytanki dla…”, Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek oraz poradnik dla rodziców.
Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu, zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Akacja ma za zadanie przypominać o zaletach wspólnego czytania.

Serdecznie zapraszamy Małych Czytelników i ich Rodziców do odwiedzenia Biblioteki głównej (ul. Kościuszki 9), Filii nr 1 (ul. Rynek Grocholski 18), Filii nr 4 (ul. Turkusowa 7) oraz do udziału w projekcie.
Szczegóły na stronie: www.wielki-człowiek.pl

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Logo

Kontakt

Ikona 44 632 28 71

Ikona 97-400 Bełchatów, ul. Kościuszki 9

Ikona sekretariat@biblioteka.belchatow.pl

Biblioteka NarodowaUPWMinisterstwo KulturyNPRCLarixBIP
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 301878 odwiedzin