Wspierane akcje

 

 

Sponsorzy

 

 

 

Katalog Opac

Szukaj w katalogu OPAC

RODO
KLAUZULA INFORMACYJNA PDF Drukuj Email

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie z siedzibą przy ul. Kościuszki 9, 97-400 Bełchatów.
  2. Kontakt z inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją zadań ustawowych Biblioteki na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o bibliotekach.
  4. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do korzystania z usług Biblioteki.
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celów a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.
  7. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia jeśli nie posiada Pani/Pan zobowiązań wobec Biblioteki, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Przysługuje Pani/Panu również prawo do złożenia skargi w związku z przetwarzaniem ww. danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 


SzukajLicznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj600
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4858
mod_vvisit_counterW tym miesiącu15877
mod_vvisit_counterw zeszłym miesiącu21954
mod_vvisit_counterWszystkie dni1419606

Uniwersytet I Wieku

 

w.bibliotece.pl

 

 

Ibuk Libra

 

Stała Współpraca

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Wszystkie prawa zastrzeżone MiPBP w Bełchatowie '2011